Ceníky výrobků PLATON rok 2021/2022

Ceník a další prospekty ke stažení

  • Aktuální Ceník PLATON s platností od 1.9.2021, zde ke stažení v pdf, v průběhu roku vydán již popáté z důvodu výrazného zvýšení ceny hutních polotovarů.
  • Prosíme vás o pravidelné sledování změn cen, které sami bohužel nedokážeme garantovat, neboť reagujeme na zvyšování cen nakupovaných polotovarů a dalších nutných položek k výrobě. Snad se brzo vše uklidní a aspoň 3 měsíce nebudeme muset měnit ceny a i neustále shánět nedostatkové a čím dál dražší hutní materiály!
  • Katalog střešních doplňků zde ke stažení v pdf (vydání 2017)
  • na podzim roku 2021 by snad už měl být k dispozici úplně nový katalog, lze si jej u nás rezervovat v tištěné podobě, který vám zašleme jakmile bude vytištěn.

Objednávat můžete na: objednavky@platonsro.cz.

AKTUÁLNÍ UPOZORNĚNÍ:

  • Dodací lhůty se teď opět tradičně výrazně prodlužují díky zahlcenosti objednávkami před blížící se zimou. V této době je běžná dodací lhůta cca 4 týdny od obdržení objednávky! Prosím berte tuto skutečnost jako fakt, s kterým nejsme schopni skoro nic udělat a nemůžeme upřednostňovat nikoho na úkor jiného. Objednávky vyřizujeme v pořadí, jak nám byly doručeny. Nicméně tuto skutečnost pro konkrétní požadavek - objednávku lze ověřit.

Obchodní oddělení pí. Hlavsová tel.: +420 777 213 363.

Další soubory ke stažení

Top